چرا آموزش آنلاین کیش مهر

آموزش آنلاین (Online Education ) شیوه‌ای نوین از آموزش مجازی است که با استفاده از جدیدترین ابزارهای ارتباطی مانند ایمیل، وبلاگ، وب‌سایت و نرم‌افزارها در بستر شبکه‌های کامپیوتری خصوصا اینترنت، محتوای آموزشی را در اختیار زبان آموزان قرار می‌دهد.

در آموزش آنلاین، مدرسین و زبان آموزان از طریق اینترنت و به صورت همزمان (Synchronous) و غیر همزمان (Asynchronous ) با یکدیگر تعامل داشته و فرآیند آموزش و یادگیری را به انجام می‌رسانند.

المان‌های این نوع آموزش انواع عناصر چند  رسانه‌ ای ازجمله گرافیک، صدا، تصویر و صفحات وب‌ است که همه از طریق یک مرورگر اینترنتی قابل‌دسترس هستند و جایگزین اجزای کلاسهای حضوری شده‌اند.

موسسه کیش مهر تلاش کرده است تا با برگزاری دوره های آموزشی آنلاین علاوه بر امکان ارائه محتوا در بازه های زمانی مختلف، فرصت تعاملات زنده بین مدرس و زبان آموز و دریافت بازخورد کلاسی را ایجاد کرده و میزان یادگیری زبان آموزان را نیزبه صورت آنلاین ارزیابی و کنترل نماید. تعاملات بین مدرس و دانش‌آموزان نیز از طریق ابزارهای چت صوتی و تصویری به طور کامل و دو طرفه امکان‌پذیر است.

دوره های آموزش آنلاین موسسه کیش مهر به طور کلی به تناسب  سطح دانش زبانی زبان آموزان، گروه سنی شان و نیازهای یادگیری هر فرد تدوین وتنظیم شده است. بنابراین، این نوع آموزش تقریباً در هر زمان و هر مکان  و برای هر فردی با نیازهای مختلف زبانی امکان پذیر است.

 • دپارتمان بزرگسالان

  برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

 • دپارتمان نوجوانان

  برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

 • دپارتمان کودک

  برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

 • دپارتمان زبان های خارجه

  برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

 • تعیین سطح و مشاوره رایگان

  برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

 • آموزش آنلاین

  برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

اخبار و رویدادها

قدردانی از مدافعان سلامت یکشنبه 1399/02/14 آقای حسن نوری ،مدیر عامل موسسه کیش مهر ضمن قدردانی ...

ادامه مطلب

آغاز به کار سامانه آموزش مجازی کیش مهر چهارشنبه 1399/02/10 مدیر عامل موسسه کیش مهر اعلام کرد ک ...

ادامه مطلب

اساتید موسسه

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به این وب سایت می باشد